Pracuj razem z nami!

Stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, miła atmosfera w pracy i liczne benefity - czekają na Ciebie.

Dowiedz się więcej
  • Stabilna firma
  • Przyjazna atmosfera
  • Liczne benefity

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Co oferujemy?

  • jesteśmy solidnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku, na którym działamy już ponad 30 lat
  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne godziny pracy
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • opieka medyczna
  • organizacja grupowego ubezpieczenia na życie
  • karta Multisport, bilety do kina
  • wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych

Zakres zadań:

  • konsultacje i wsparcie techniczne doradców handlowych w zakresie budowy instalacji,
  • przygotowanie i nadzór inwestycji związanych z budową kontenerowych punktów odparowania gazu,
  • koordynacja pracy serwisantów w zakresie serwisu awaryjnego i badań technicznych UDT,
  • zakupy urządzeń i armatury dla planowanych, realizowanych inwestycji, serwisu, wydanie z magazynu, ewidencja w systemie,
  • kontrola i  koordynacja badań okresowych urządzeń ciśnieniowych UDT (zbiorniki na gaz),
  • administrowanie budynkiem biurowym (centrala) w Rumi – negocjowanie umów o media, zlecanie remontów, napraw, przeglądów okresowych.

Wymagania:

  • wiedza z zakresu instalacji przemysłowych (preferowana z gazem LPG),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • znajomość tematyki nadzoru UDT i doświadczenie w tym obszarze,
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy serwisantów, współpracy z podwykonawcami usług,
  • znajomość AutoCAD,
  • wykształcenie techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn),
  • zmysł techniczny, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko, podległość pod Dyrektora ds. Technicznych,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00,
  • umowę o pracę,
  • benefity – opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS: dofinansowanie do kart multisport, wypoczynku, biletów do kina, imprezy firmowe.

Specjalista ds. Personalnych/ HR Specialist

Dołącz do naszego zespołu jeśli chcesz połączyć wiedzę i doświadczenie z obszaru tzw. „miękkiego” i „twardego HR” w firmie do 200 pracowników, cenisz niekorporacyjną atmosferę, współpracę oraz możliwość realizacji swoich pomysłów. Lubisz ludzi i chcesz wspólnie realizować politykę personalną opartą na modelu kapitału ludzkiego.

Będziesz brał/a udział we wszystkich procesach związanych z zarządzaniem ludźmi m.in.:

  • rekrutacja i selekcja, wdrażanie inicjatyw związanych z employer brandingiem, mających na celu budowanie pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy,
  • koordynowanie procesu wdrażania nowych osób, odejść pracowniczych (on-boarding, off-boarding),
  • współtworzenie, uaktualnianie procedur, procesów, aktów prawa wewnętrznego (np. regulaminy, systemy prowizyjne, motywacyjne, benefitów, opisy stanowisk pracy, wzory dokumentacji pracowniczej),
  • administrowanie systemem benefitów,
  • wsparcie działań z obszaru administracji kadrowo-płacowej,
  • doradztwo i wsparcie pracowników w zakresie zagadnień personalnych,
  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz,
  • rozwój i ocena pracownicza, identyfikacja potrzeb rozwojowych, realizacja planów szkoleniowych.

Dołącz do Nas jeśli:

  • charakteryzuje Cię samodzielność, ciekawość w poszukiwaniu rozwiązań oraz otwartość na przełamywanie schematów,
  • stawiasz na rozwój i nie boisz się „nowych tematów”,
  • jesteś osobą komunikatywną, masz „lekkie pióro”,
  • potrafisz analitycznie myśleć, dbasz o przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz lubisz pracę zespołową,
  • masz wyższe wykształcenie, doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale HR lub agencji rekrutacyjnej,
  • znasz najważniejsze zagadnienia związane z prawem pracy,
  • sprawnie posługujesz się programami z pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel).

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w wewnętrznym Dziale HR - dzielimy się wiedzą, korzystamy ze szkoleń itd.,
  • umowę o pracę – stawiamy na długofalową współpracę, możemy pochwalić się doświadczonym zespołem ekspertów, od lat związanym z naszą firmą,
  • benefity – opieka medyczna, karta multisport/bilety do kina, imprezy firmowe, grupowe ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku,
  • miłą atmosferę – cenimy współpracę, wspólne działanie, mamy "płaską strukturę" i niekorporacyjną kulturę pracy,
  • parking dla pracowników, bardzo dogodną lokalizację -  siedziba w Rumi, blisko SKM.