Pracuj razem z nami!

Stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, miła atmosfera w pracy i liczne benefity - czekają na Ciebie.

Dowiedz się więcej
  • Stabilna firma
  • Przyjazna atmosfera
  • Liczne benefity

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Co oferujemy?

  • jesteśmy solidnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku, na którym działamy już ponad       25 lat
  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne godziny pracy
  • oferujemy duże możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • zapewniamy niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport, bilety do kina
  • wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży
  • świąteczne karty pre-paid

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Obszar działania:  Żagań, Nowa Sól, Wschowa, Zgorzelec, Bolesławiec, Lubań Śląski, Lwówek Śląski, Jelenia Góra, Jawor, Kamienna Góra, Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica, Złotoryja, Wałbrzych, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów, Widnica, Środa Śląska

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów w segmencie instalacji zbiornikowychna gaz płynny i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • systematyczne działania prospectingowe
  • badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja strategii i planów sprzedaży
  • aktywne budowanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • umiejętność budowania relacji z klientem indywidualnym oraz B2B
  • miejsce zamieszkania na powierzonym terenie
  • zaangażowanie i nastawienie na cel
  • umiejętność organizowania czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

BAŁTYKGAZ oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia silnie powiązane z osiąganymi wynikami
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • kartę MultiSport/bilety do kina
  • kartę świąteczną pre-paid
  • „wczasy pod gruszą"

Prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: b.szarkowicz@baltykgaz.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."