Sprzedaż hurtowa gazu płynnego LPG

Firma BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. oferuje sprzedaż hurtową gazu.  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Sprzedaż hurtowa gazu płynnego realizowana jest na terminalach zlokalizowanych w Narewce oraz Sokółce. Wszystkie wymienione terminale są składami podatkowymi, co umożliwia zakup towaru w procedurze zawieszonego poboru akcyzy oraz z zapłaconą akcyzą. Odbiorcom oferujemy sprzedaż propanu, butanu oraz mieszaniny propan-butanu. Są to produkty spełniające wymogi Europejskiej Normy dla LPG PN-EN-589 oraz normę grzewczą PN-C-96008:1998 .

­­­­­­­­­­Oferta hurtowa FCA jest kierowana do podmiotów posiadających koncesję na obrót i dystrybucję gazu płynnego.

Sprzedaż realizujemy:

  • z magazynów gazu w Bydgoszczy, woj. kujawsko-pomorskie, w Jezierzycach woj. pomorskie, w Wieluniu woj. łódzkie, w Lwówku Śląskim woj. dolnośląskie oraz w Leszczach woj. świętokrzyskie.
  • z terminali przeładunkowych, m.in. w Narewce i Sokółce
     

Kontakt:

Beata Matysiak Dyrektor Działu Zakupu Gazu +48 605 279 545, Fax.: +48 58 677 77, e-mail: b.matysiak@baltykgaz.pl
Agnieszka Sobocińska Specjalista ds. Zakupu i Sprzedaży Hurtowej +48 605 279 637, e-mail: a.sobocinska@baltykgaz.pl

Do zasilania instalacji przydomowych wykorzystywana jest zawsze faza lotna gazu płynnego, dlatego tak ważna jest temperatura odparowania. Propan odparowuje w bardzo niskich temperaturach do –43°C (w przeciwieństwie do mieszanki propan-butanu, która przestaje spełniać swoje funkcje już przy 0°C - w... Więcej